Apie | Mediapark

Apie mus

Mediapark įkurta 2010 metais Vilniuje susibūrus komandai, norinčiai kurti šiuolaikiškus ir patogius naudoti interneto sprendimus. Šiuo metu mūsų komandą sudaro patyrę ir savo darbą mylintys specialistai.

Partnerystė

Mediapark sėkmę lemia tai, kad dirbame kaip partnerių grupė, kurių kiekvienas yra savo srities ekspertas. Įmonės savininkai yra įmonės darbuotojai.

Kokybė

Siekiame teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas, o tai padeda užmegzti ilgalaikius santykius su klientais, kurie vėliau mus rekomenduoja kitiems.

Augimas

Mes dirbame su įvairaus dydžio bei sudėtingumo projektais ir mums tai patinka. Esame atviri naujoms idėjoms, skirtingiems žmonėms komandoje ir tai mums labai padeda augti.

Darbuotojai svarbiausia

Kuriame tokią darbo aplinką, kuri spartina profesinį bei asmeninį tobulėjimą. Du kartus per metus atliekame darbuotojų vertinimą, kuris yra pagrindinis kriterijus kelti atlyginimą.

Mėgavimasis darbu

Mums patinka iššūkiai ir esame atviri naujovėms. Mišrios komandos ir darbas išbandant naujausias technologijas padeda ugdyti darbuotojų įgudžius ir pasitenkinimą darbu.

Nuotykiai

Tikime, kad bendros patirtys stiprina komandą ir daro ją vieningą, o tai leidžia pasiekti daugiau. Todėl kiekvienais metais visi kartu keliaujame ir ieškome naujų nuotykių.

Nuotykiai

Bent kartą per metus kartu su visa komanda vykstame atostogauti: slidinėjame Italijoje, vejamės saulę Kipre, keliaujame pėsčiomis Gruzijoje ir tyrinėjame slėnius Turkijoje.

Cermatas, Valės kantonas, Šveicarija

Kalnų vėjas ir grynas oras bene geriausiai išvalo mintis, tad kovo mėnesį su komanda išvykome į kasmetinę kelionę į kalnus, tiesa, pirmą kartą į Šveicariją. Slidinėjome garsiojo Materhorno kalno papėdėje, kuris, yra manoma, įkvėpė trikampio „Toblerone“ šokolado formą.

2019

Odesa, Ukraina

Atostogos Odesoje buvo pilnos įvairių pramogų ir įspūdžių: poilsis 5 žvaigždučių viešbutyje su SPA procedūromis, iššūkių pilna naktis pramogų parke ir įspūdinga kelionė į didžiausias pasaulyje katakombas.

2018

Chamonix Mont Blanc, Prancūzija

Atostogos debesyse - taip galima apibūdinti Mediapark komandos išvyką į Prancūzijos alpes ir aukščiausią Europos viršukalnę. Tradicija tapusi slidinėjimo kelionė, subūrusi kolegas iššūkiams.

2018

Marokas

Turėjome galimybę patirti kaip gyvena vietiniai Marakešo Medinos gyventojai. Su 40 kupranugarių keliavome į Sacharos dykumą, kur praleidome naktį po žvaigždėtu dangumi ir ragavome ką tik Atlanto vandenyne sužvejotą žuvį viename vėjuočiausių miestų Esauiroje.

2017

Canazei, Italija

Apsiginklavę slidinėjimo amunicija vykome užkariauti Italijos Alpių, nes su didele kompanija drąsiau! Iki šiol džiaugiamės pamatyta įspūdinga viršukalnių panorama virš debesų ir išmoktais slidinėjimo triukais.

2017

Batumi, Gruzija

100 kolegų iš visų Mediapark ofisų kartu keliavo į Gruziją. 10 km kopėme į kalnus tam, kad pamatytume Makhuntseti krioklį, o vakare Batumi papludymyje stebėjome saulėlydį.

2016

Dimaro, Italija

Nuostabi baltų Alpių viršukalnių panorama, žydras dangus ir 80 slidinėjimo trasų – daugumai kolegų tai buvo pirmoji slidinėjimo kalnuose patirtis.

2015

Kemeras, Turkija

Vilniaus ir Mogiliovo komandos pirmą kartą išvyko atostogauti kartu. Turkijoje išbandėme nemažai pramogų, tarp jų ekstremalus safaris į degantį kalną ir nardymas olose.

2015

Aja Napa, Kipras

Keturios dienos rojuje! Tropinis karštis, smėlėti paplūdimiai, nardymas nuo jachtos, orientaciniai žaidimai mieste ir linksmybės naktiniuose klubuose – tai buvo vienos iš įsimintiniausių mūsų atostogų.

2014

Sardinija, Italija

Ant jūros kranto esantis viešbutis visas buvo užsakytas tik mums. Visiems be galo patiko baltas paplūdimio smėlis, skaidrus jūros vanduo, itališkas maistas ir gėrimai bei kelionė aplink salą kabrioletais.

2013

Gruzija

Tai buvo pirmoji Mediapark komandos atostogų kelionė. Visuomet prisiminsime, kokį susižavėjimą paliko ėjimas pėsčiomis nuostabioje Gruzijos gamtoje ir skanus vietinis vynas.

2012