Dizainas ir programavimas | Mediapark paslaugos

Mūsų paslaugos

Mes siūlome šias paslaugas: projektų planavimas ir poreikių analizė, interaktyvaus prototipo ir dizaino kūrimas, interneto sprendimų bei mobiliųjų aplikacijų programavimas, testavimas, programinės įrangos palaikymas. Visas paslaugas galime pasiūlyti patys, neturime subrangovų.

Interneto sprendimai

Kuriame modernias interneto svetaines, pritaikytas mobiliųjų įrenginių ekranams bei didesnio našumo reikalaujančias interneto sistemas.

projects

Mobilios aplikacijos

Mūsų dizaineriai ir programuotojai dirba išvien kurdami iOS ir Android mobiliąsias programėles, kurios ne tik patraukliai atrodo, bet ir puikiai veikia.

projects

Vartotojo sąsaja ir dizainas

Ypatingą dėmesį skiriame dizainui ir naudojimo patogumui. Kuriame ypač išsamius interaktyvius animuotus prototipus.

projects

Skaitmeninė rinkodara

Padedame atskleisti prekės ženklo unikalumą bei kuriame ir įgyvendiname efektyvias skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos strategijas.

projects

Solutions

E-komercija

Įgyvendinome elektroninės parduotuvės ZZZ.lt dizaino ir programavimo darbus. Esame pagrindinis programavimo paslaugų tiekėjas didžiausiai e-komercijos platformai Rusijoje – Ulmart.ru. Turime patirties sėkmingai įgyvendinant mokėjimo ir lojalumo programas, klientų profiliavimo, marketingo, prekių grąžinimo, prekių katalogų, paieškos, sandėliavimo sistemas ir intergacijas.

projects

Telekomai

Teikiame tiesiogines paslaugas Vodafone, Teliasonera, Vimplecom, Lebara ir kitiems operatoriams. Specialistų komanda specializuojasi būtent internetinių ir mobiliųjų savitarnos sistemų, skirtų paprastiems vartotojams, kūrime.

projects

Startuoliai

Dalis mūsų komandos dirba su jaunais inovatyviais verslais (startup) ir padeda jiems įvertinti bei pritaikyti tinkamiausią verslo modelį. Kartu su klientu kuriame pradinį produktą (MVP), ir dažniausiai kartu tęsiame sėkmingai įgyvendintą darbą.

projects

Finansai

Dirbome su tokiais klientais kaip "Bloomberg", "Danske Bank" ir kt. Siekiame sukurti geriausius sprendimus, kurie sujungia griežtus finansinių įmonių prekės ženklo standartus su dabartinėmis technologijomis ir kūrybiškumu.

projects

Media

Kuriame dizainą ir teikiame programavimo paslaugas didiesiems naujienų portalams. Tūkstančiai lankytojų vartoja tokias internetines svetaines ir aplikacijas kasdien, todėl didelį dėmesį skiriame vartotojo sąsajai.

projects

Visuomenė

Esame sukūrę daugybę valstybinės reikšmės projektų. Tiksliai ir nuodugniai įgyvendiname didelio masto ir sudėtingumo technines specifikacijas ir paverčiame jas į vartotojui draugišką programinę įrangą ir vykdome skaitmeninės rinkodaros kampanijas.

projects

Technologies

  • .NET
  • Symfony
  • Angular
  • ReactJS
  • iOs
  • Android
  • Sketch
  • Axure